Plany na przyszłość

Korzystajac z chwili, że żaden facet nie zajmuje mi teraz czasu pomyślałam o przyszłości. A konkretnie o tym co chciałabym robić. Przecież nie będę wiecznie sprzątać, to miało być tylko zajęcie tymczasowe. Mówi się jednak, że rozwiązania tymczasowe najdłużej trwają. Myślałam, żeby zacząć się rozglądać za pracą w administracji, czymś co już przecież robiłam. Problem jest, że od przeszło 4 lat, a właściwie od prawie 5 lat komputera używam amatorsko. Piszę bloga (jak mi się zachce hehe), zaglądam na FB a służbowo wystawiam faktury i robię proste tabelki, żeby mi się klienci nie pomieszali. Straciłam kontakt i obycie. Trudno tak skoczyć na inny poziom. Pomyślałam, że zwrócę się do jakiejś agencji, np Randstad i poszukam czegoś na początek za ich pośrednictwem. Po roku mogę szukać już na własną rękę.

Aby jednak było to możliwe to muszę sobie podszkolić excela i inne programy biurowe, zabrać się poważnie za ten holenderski i podszlifować angielski. Znalazłam bezpłatne szkolenie z excela w necie, ale pomyślałam o czymś z certyfikatem i natrafiłam na promocję na udemy.com. Myślicie, że to dobre wydane pieniądze? Mają promocję za około 15 euro za kurs, a nie są to jakieś kosmiczne pieniądze. Myślałam o excelu właśnie i power poincie.

A poza tym Daniel do mnie pisze na Instagramie, B. do mnie pisze na Whastuppie, a Artur taktownie nie pisze. Czy oni wszyscy wyczuwają we mnie ofiarę? W sumie wszyscy faceci mi obrzydli, wszyscy są tacy sami.

Reklama

3 uwagi do wpisu “Plany na przyszłość

  1. Wszystko po „ale” jest wymówką. Jeśli chciałabyś „ale” to nie chcesz – szukasz wymówek by czegoś nie zrobić. Jakie znaczenie ma kurs? Czy w ogłoszeniach jest info o wymaganiach takich, ze potrzebny jest kurs? Kurs to tylko odwlekanie w czasie, by się za to szukanie nie zabrac. jeśli czegoś chcesz to to zrobisz. Jeśli nie, uraczysz się wymówkami.
    I to
    Nie jest tak, ze wszyscy faceci są tacy samo. To Ty wybierasz takich samych facetów. Idz na terapie, ogarnij schematy i żyj w końcu tak, by być szczęśliwą.

    Polubienie

  2. Zawsze warto się rozwijać, nawet przez samouctwo 🙂 czy nie lepiej znaleźć Tobie kurs, który nie wymaga wielkich nakładów finansowych? A ten cały Artur robiący takie dobre wrażenie oszukał Ciebie i te panny z portali też… teraz o to łatwo, można mieć kilka relacji, kobiety są na wyciągnięcie ręki, dziś trudno buduje się dobry związek, pół biedy jak facet powie wprost, że chce się tylko z tobą bawić, to chociaż wiesz na czym stoisz, nie pytaj go czego mu z Tobą w związku brakowało, nie wiń się w ogóle, bo nie masz o co i nie rozgrzebuj tematu, szkoda na to czasu! nie Ty pierwsza i ostatnia tak trafiłaś.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s